درباره ما

درباره ما

شرکت پلاستیکهای صنعتی تفلون سپید مفتخر است که از پیشگامان صنعت پلیمر و بویژه پلی اتیلن در ایران بوده و از سالهای دور در زمینه تولید انواع اقلام پلیمری از جمله ورق پلی اتیلن ( PE ، معروف به ورق تفلون ) ، میلگرد پلی اتیلن ( PE ، معروف به میلگرد تفلون ) ، بوشن ( لوله صنعتی جداره ضخیم پلی اتیلن ) ، ورق ABS ، شافت میلگرد ABS و بسیاری از اقلام و متریال های پلیمری دیگر فعال بوده است .

توانائی شرکت تفلون سپید در زمینه تولید با کیفیت و تنوع زیاد محصولات پلیمری و پلاستیک تنها با بکارگیری کادر فنی و پرسنل مجرب در کنار اعتماد و اطمینان شما عزیزان به محصولات تولیدی ما سبب شده است تا این شرکت از سرآمدان زمینه کاری خود در ایران باشد.

علاوه بر تولید با کیفیت محصولات پلیمری ، شرکت تفلن سپید اقدام به واردات محصولات تراز اول جهانی از جمله ورق و میلگرد پلی آمید و پلی یورتان و PTFE و ... که از نمونه داخلی با کیفیتی در بازار برخوردار نیستتند در دستور کار خود قرار داده تا بتواند نهایت رضایت شما مشتریان عزیز را فراهم نماید.

کیفیت و خوش ساخت بودن و استفاده از مواد اولیه با کیفیت و درجه یک در کنار تحویل سریع و رضایت مشتریان را شعار خود ساخته ایم تا با عنایت به یاری خداوند متعال بتوانیم قدمی هر چند کوچک در راه پیشرفت صنعت کشور برداریم . ان شاا...