ورق پلی اتیلن به عنوان محصولی که پروسه و فرآیند تولید آن به شکلی است که در نوع کلندر مواد اولیه بعد از عبور از بین غلطک های متوالی سرد و متراکم میشود به شکل ورق در می آید میتوان گفت عاری از وجود مک یا حفره میباشد که یک عارضه و ضایعه اذیت کننده در تولید محصولات پلیمری محسوب میشود . ولی باز با این حال در روش تولید اکسترود گاها مشاهده شده که حفره های ریزی در ورق پلی اتیلن وجود دارد که ناشی از عدم متراکم سازی مناسب ورق میباشد .

 وجود مک یا حفره در تولید اقلام پلیمری بیشتر در میلگرد پلی اتیلن یا میلگرد ABS مشاهده میشود و  یک نقیصه است که در برخی موارد که اقلام نیاز به تراشکاری و تولید قطعه  ثانویه دارند موجب بروز مشکلات و وارد شدن خسارت به مصرف کننده میشود. مک یا حفره به دلایل زیادی ممکن است در میلگرد پلیمری ایجاد شود که از موارد آن میتوان به :

1- ناقص ماندن پروسه متراکم سازی در قالب بدلیل قطعی برق 

2- سردی محیط کارگاه 

3- عایق نبودن قالبها 

4- مواد نامرغوب و عدم استفاده از مواد اولیه نو .

علاوه برموارد ذکر شده که باید به نحوی جلوی آنها را گرفت ، میتوان از سیستم هایی برای تشخیص محصول معیوب در خط تولید استفاده کرد تا از ضرر و زیان بیشتر احتمالی مشتری جلوگیری کرد که از آن جمله میتوان به سیستم اشعه لیزر اشاره کرد .

نهایتا پس از طی مراحل فوق ، شرکت تفلون سپید با حمایت از حقوق مصرف کننده و مشتریان عزیز در صورتی که به هر دلیل ممکن وجود حفره یا نقیصه در میلگرد های پلیمری این شرکت به اثبات برسد ، تعهد خود میداند که اجناس معیوب را عودت کرده و محصول سلامت را جایگزین نماید .

برای ملاحظه قیمت ، وزن و ابعاد انواع مختلف پلیمر کلیک بفرمایید .