بایگانی نوشته‌ها


میلگرد توپر و میلگرد سوراخ دار یا بوشن پلی اتیلن

میلگرد پلی اتیلن یکی از پر مصرف ترین اقلام پلیمری است که معمولا به شکل استوانه های یک متری تولید و در بازار موجود است که البته امکان تولید در متراژ مختلف تا 2 متر هم وجود دارد. میلگرد پلی اتیلن در دو دسته کلی از نظر ظاهری تولید میشود که شامل میلگرد پلی اتیلن توپر که به آن شافت یا شمش پلی اتیلن هم گفته میشود و دسته دوم میلگرد پلی اتیلن سوراخ دار یا بوشن پلی اتیلن است که در اصل لوله پلی اتیلن جداره ضخیم با گوشت جداره زیاد است که در سایز های مختلف تولید میشود و طول آن از 60 سانت تا 100 سانت متغیر است .

وجود مک یا حفره در اقلام پلیمری

وجود مک یا حفره یکی از مشکلاتی است که در تولید اقلام پلیمری خصوصا میلگرد پلی اتیلن یا میلگرد ABS و همچنین گاهی اوقات ورق پلی اتیلن مشاهده میشود و یک نقیصه است که در برخی موارد که اقلام نیاز به تراشکاری و تولید قطعه ثانویه دارند موجب بروز مشکلات و وارد شدن خسارت به مصرف کننده میشود که در این مقاله مورد بررسی قرار خواهد گرفت .

درباره‌ی نویسنده
شرکت تفلون سپید تولید کننده و عرضه کننده انواع اقلام پلیمری و پلی اتیلن از جمله ورق پلی اتیلن ، میلگرد پلی اتیلن ، ورق ABS ، میلگرد ABS  و .... از بهترین مواد اولیه مرغوب و درجه یک از پیش گامان عرصه صنعت کشور آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز میباشد.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...